Sodasan Living rožių kvapas patalpoms, 200 ml
  • Sodasan Living rožių kvapas patalpoms, 200 ml

Sodasan Living rožių kvapas patalpoms, 200 ml

08000007932
14,95 €

Sodasan Living rožių patalpų kvapo aromatas natūralus, pagamintas tik iš eterinių aliejų. Jausmingas rožių kvapas suteikia minkštumo, jaukumo jausmą. Harmonizojantis ir raminantis kvapo poveikis leidžia pajausti pilnatvę. Susikurkite romantišką kvapą namuose ir leiskite kilniam rožių aromatui sklisti po kambarius.

Kiekis
Paskutinė prekė

200 ml patalpų kvapo ir 6 medinės lazdelės iš buko

Įkvėpti gamtos naujieji SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus.

Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą.

Jausmingas ir viliojantis rožių aromatas skleidžia švelnumą ir jaukumą. Balansuojamuoju ir harmoniją atnešančiu poveikiu pasižyminčios rožės užtikrina stiprų pusiausvyros ir harmonijos pojūtį. Sukurkite namuose romantišką atmosferą.

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Pastaba: kuo daugiau lazdelių įmerksite, tuo intensyvesnį aromatą išgausite. Rekomenduojama lazdeles periodiškai apversti, kad pailgintumėte kvapo intensyvumo trukmę. Medinės lazdelės pagamintos tik iš FSC sertifikuotų buko medžių.

Sudedamosios dalys: organic alcohol*, perfum, citronellol, geraniol**, linalool**, citral**, eugenol**, potassium citrate.

* sertifikuoti ekologiki ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti