Comptoirs & Compagnies lūpų balzamas su manukos medumi IAA* 10+, 15 ml
  • Comptoirs & Compagnies lūpų balzamas su manukos medumi IAA* 10+, 15 ml
  • Comptoirs & Compagnies lūpų balzamas su manukos medumi IAA* 10+, 15 ml

Comptoirs & Compagnies lūpų balzamas su manukos medumi IAA* 10+, 15 ml

01000007122
8,95 €

Comptoirs & Compagnies lūpų balzamas akimirksniu intensyviai regeneruoja ir drėkina sausą, suskerdėjusią ir jautrią lūpų odą, kuri buvo paveikta atšiaurių oro sąlygų ar kūno reakcijų. Šis lūpų balzamas praturtintas augaliniais vaškais ir maitinamaisiais augaliniais aliejais, kurie suteikia greitąją pagalbą ir palengvina nemalonius pojūčius. Šluotinių sėklučių (ang. manuka) medus vienintelis pasaulyje žinomas dėl savo neperoksidinių aktyvumo medžiagų. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Manukos krūmas, giminingas arbatmedžio krūmas, auga Naujojoje Zelandijoje. Manukos medus turi unikalių gydomųjų savybių, dėl kurių labai vertinamas ne tik vietinų Tohunga ir maorių genčių, bet ir pripažįstamas jo veiksmingumas šiandieninėje medicinoje.

* – IAA moksliškai įrodytas manukos medaus aktyvumas ir veiksmingumas (nėra pesticidų).

Manukos medus šiame balzame yra naudojamas dėl savo moksliškai įrodytų antibakterinių sąvybių. Ant pakuotės nurodytas indeksas žymi manukos medaus aktyvumą. Ne visi manukos medūs yra aktyvus. Šiame lūpų balzame yra naudojamas aktyvusis manukos medus.

Šis lūpų balzamas yra specialiai sukurtas drėkinti ir skatinti atsistatyti itin sausoms, šiurkščioms, suskilinėjusioms lūpoms. Sudėtyje yra net 10% aktyvaus manukos medaus. Praturtintas augaliniais aliejais šis balzamas suteikia Jūsų lūpoms iš karto juntamą komforto pojūtį.

Naudojimas: tepkite ant lūpų pagal poreikį, kai šios yra jautrios ar išsausėjusios.

Sudedamosios dalys: helianthus annuus seed oil *, sorbitan oleate, butyrospermum parkii butter, cera alba, mel, hydrogenated castor oil, octyldodecanol, stearic acid, irvingia gabonensis kernel butter, hydrogenated cocoglycerides, tocopherol, glycine soja oil, fragrance.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai.

100% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės

58.5% sudedamųjų dalių yra sertifikuotos ekologiškos.

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti