• −15%

Sonnentor Maltos ožragių sėklos, 35 g

2000004446
2,95 €
2,51 € Sutaupote 15%

Faraonų lobių vadinamos ožragės yra kilusios iš Viduržemio jūros regiono. Jau egiptiečiai vartojo šį augalą kaip prieskonį, kaip žolinį preparatą, taip pat balzamavimo ritualuose. Jau dygimo metu aštrosios ožragių sėklytės atskleidžia visą joms būdingą aromatą, primenantį karį.

Kiekis

Ekologiškai auginta (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Be ožragės neįsivaizduojamas joks karis. Ožragių sėklų kartumas primena salierus, gelsves, dėl ko šis prieskonis dažnai sutinkamas kario mišiniuose ir čiatniuose. Idealiai dera vegetariškuose patiekaluose su lęšiais, bulvėmis ir špinatais. Prieš gardindami patiekalus ožragių sėklas pakepinkite sausoje keptuvėje, kad šios neprarastų savo kartumo.

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Havličkuv mlyn 944, 696 15, Čekija.

11 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti