Sonnentor Levandų žiedų arbata 70g

6000004556
5,95 €

Nuostabi gamtos dovana, kuria galite mėgautis patys arba dovanoti kitiems. Švelniai violetinės spalvos žiedeliai, saldžiai karstelėjęs skonis, raminantis citrinas, mėtas ir rozmarinus primenantis kvapas. Jei ragavote levandų arbatą, tikrai pajutote šių žiedų kuriamą ramumą ir atsipalaidavimo jausmą.

Kiekis

Skanu šią arbatą gerti su aštriais patiekalais, taip pat rekomenduojama mėgautis vakaras po varginančios ar įtemptos dienos. Šiuos levandų žiedlapius taip pat galite dėti į karštą vonią ir mėgautis natūraliu levandų kvapu.

Sudedamosios dalys: levandų žiedai iš ekologinių ūkių. Sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

Paruošimas: berti į puoduką 1 arb. šaukštelį (su kaupu) susmulkintos arbatos ir apipilti 200ml verdančiu vandeniu, palikti įsigerti ne ilgiau kaip 10 min.

Gamintojas: Sonnentor GmbH, Austrija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti