• Trumpesnis galiojimas
  • −30%

Rapunzel pieniškas šokoladas su slyvomis 80 g

03000011862
2,95 €
2,07 € Sutaupote 30%

Šildančiais prieskoniais ir slyvomis kvepiantis pieniškas Rapunzel šokoladas primins šilumą ir jaukumą, kurį jaučiame šaltais žiemos vakarais. 

Kiekis

Sudedamosios dalys: cukrus (Rapadura nerafinuotas cukranendrių cukrus*, Cristallino cukranendrių cukrus*), nenugriebto pieno milteliai* 22%, kakavos masė*, kakavos sviestas*, šaltyje džiovintos slyvos* 4%, prieskonių mišinys 1% (cinamonas*, kalendra*, imbieras*), emulsiklis: sojų lecitinas*, burboninė vanilė*. Gali būti sojų, riešutų pėdsakų.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 2280 kJ/ 547 kcal, riebalų 35,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 21,0 g, angliavandenių 49,0 g, iš kurių cukraus 47,0 g, skaidulinių medžiagų 2,8 g, baltymų 7,6 g, druskos 0,23 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija. 

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti