Sonnentor Ginkgo Concentration Ginkmedžių lapų ir žaliosios arbatos mišinys 50 g

6000004537
4,95 €

Puiki arbata, kai reikia koncentracijos! Užplikius arbatą ji sužavi savo auksiniu atspalviu. Šios arbatos pagrindą sudaro žalioji arbata, rozmarinas ir mėta, kurie suteikia puikų aromatą. Sudėtyje esantis ginkmedis - tai tarsi vyšnia ant torto, jis garsus dėl savo gabėjimo teigiamai veikti koncentraciją. 

Kiekis

Ginkmedis – vienas seniausių augalų, šimtmečius naudojamas liaudies medicinoje. Šioje arbatoje jis puikiai dera su gaivių mėtų ir rožių žiedlapiais.

Sudedamosios dalys: ekologiškai auginta žalioji arbata* 37%, rozmarinai*, citrininės melisos*, mėtos*, ginkmedžių lapai* 5%, rožių žiedlapiai*.

* – sertifikato Nr. žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Sonnentor S.R.O., Čekija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti