Rapunzel Ekologiški viso grūdo kvietiniai makaronai, be kiaušinių 500 g

3000003467
1,99 €

Pilno grūdo makaronai sudėtyje turi lėtai virškinamų sudėtinių angliavandenių, kurie pamažu išskiria kūnui reikalingą energiją ir padeda ilgiau išlikti sotiems. Rapunzel pilno grūdo makaronai turi daugiau vertingų skaidulinių medžiagų nei kiti makaronai. Sudėtyje nėra kiaušinių. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudedamosios dalys: 100% viso grūdo ekologiškai augintų kviečių manų kruopos (sertifikato nr. žr ant pakuotės).

Paruošimas: užvirinus 1 l vandens, pasūdyti ir suberti 100 g makaronų; 7 min. virti kartais pamaišant, verdantį vandenį nupilti. 

100 g yra: energertinės vertės 1527 kJ/361 kcal, baltymų 12,30 g, angliavandenių 68,5 g, iš kurių cukraus 3,8 g, riebalų 2,30 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,5 g, skaidulinių medžiagų 8,5 g, druskos 0,08 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti