Rapunzel juodasis šokoladas su imbieru, 80 g

3000003352
2,95 €

Cukruoto imbiero gabaliukai suteikia šiam kokybiškam juodam šokoladui šiltą ir kiek aštroką skonį. 

Rapunzel šokoladai atstovauja geriausias Šveicarijos manufaktūrų tradicijas ir vertybes, Sąžiningos prekybos būdu gauti ingredientai yra iš ekologinių ūkių. Šalia to, kad jo sudėtyje tik rinktinės žaliavos, šis šokoladinis batonėlis pagamintas taip, kad pilnai atsiskleistų turtigas kakavos skonis, o kartu šokoladuskas išliktų vientisos, švelnios ir subtilios konsistencijos.

Kiekis

Tamsaus šokolado ir cukruoto imbiero derinys sukuria šiltą, švelniai aštrų skonį bei intensyvų aromatą.

Sudedamosios dalys: nerafinuotas cukranendrių cukrus, rafinuotas cukranendrių cukrus, kakavos masė, smulkintas cukruotas imbieras 15%(imbieras, nerafinuotas cukranendrių cukrus), kakavos sviestas, Burboninė vanilė. Kakavos: minimalus kiekis 55%. Gali būti sojų, riešutų, pieno pėdsakų.

100% ingridientų iš ekologiško ūkio (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). 

100 g yra: energetinės vertės 2145 kj/515 kcal, riebalų 30,72 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 18,97 g, angliavandenių 51,8 g, i6 kur7 cukraus 49,2 g, skaidulinų medžiagų 6,1 g, baltymų 4,68 g, druskos 0,05 g. 

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

17 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti