Rapunzel ekologiška cukranendrių melasa, 300 g

03000006133
3,95 €

Juoduoju stebuklu vadinama cukranendrių melasa apdovanoja mus gausybe vertingųjų mineralinių medžiagų. Stipraus ir kvapnaus skonio, kuris natūraliai jau yra pačioje melasoje. Melasa randama cukranendrių cukruje, dar prieš pradedant jį rafinuoti ir valyti. Paprastai gaminant cukrų ši jo dalis pašalinama, tačiau joje lieka nemaža dalis vertingųjų medžiagų. Rapunzel melasoje nėra jokių priedų, ji yra sirupo konsistencijos. Pilstant melasą ant jos paviršiaus gali susidaryti mažų burbuliukų, tačiau tai neturi įtakos jos kokybei. 

Kiekis

Gausi mineralinių medžiagų Rapunzel cukranendrių melasa yra tikras gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų užtaisas. Ji suteikia mūsų organizmui magnio, kalcio, geležies, kalio ir kitų būtinų elementų. Mėgaukitės grynu skoniu, tepkite ant duonos, gerkite su šiltu pienu, saldinkite desertus ir kitokius patiekalus, vartokite su arbata. Rapunzel cukranendrių melasa yra nerafinuota ir be jokių priedų. 

Sudedamosios dalys: cukranendrių melasa*. 

* - iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energetinės vertės 1240 kJ/ 291 kcal, riebalų 0,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,0 g, angliavandenių 69,1 g, iš kurių cukraus 57,0 g, skaidulinių medžiagų 2,6 g, baltymų 2,2 g, druskos 0,01 g,  kalcio 470 mg (59%)**, geležies 31,10 mg (222%)**, kalio 1560 mg (78%)**, magnio 210 mg (56%)**.

** – rekomenduojamos paros normos.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, 87764, Legau, Vokietija.

14 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti