Rapunzel Raudonųjų bolivinių balandų sėklos 250 g

03000003353
4,30 €

Andų auksas - bolivinė balanda. Iš Pietų Amerikos kilęs grūdas-sėkla itin vertinamas dėl savo maistinės vertės, o ši raudonoji bolivinė balanda užauginta ir parduodama tvariu, sąžiningu būdu. Raudonoji bolivinė balanda auga išskirtinai tik itin aukštai Andų kalnuose ir pasižymi aromatingu, ryškesniu nei baltoji bolivinė balansa skoniu. Švelniai riešutinio skonio, gali būti panaudojama daugybe būdų - nuo garnyrų iki salotų ar vegetariškų kepsnelių.

Kiekis
Paskutinė prekė

Įdarams, daržovių salotoms, garnyrams.

Sudedamosios dalys: raudonųjų bolivinių balandų sėklos*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). 

100 g yra: energinės vertės 1645 kJ/ 390 kcal, riebalų 6,60 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,8 g, angliavandenių 67,4 g, iš kurių cukraus 2,8 g, skaidulinių medžiagų 5,5 g, baltymų 12,40 g, druskos 0,010 g.

Paruošimas: užvirti 500 ml vandens, suberti 250 g kruopų. Virti ant žemos kaitros 25 min, po to palikti išbrinkti dar 5 min. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Bolivija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti