• Nauja

Diet Food Organic Erythritol ekologiškas eritritolis 400 g

03000012128
7,95 €

Šis ekologiškas eritrolis yra vandenyje tirpus, natūraliai randamas vaisiuose, daržovėse ar kukurūzuose saldiklis, skirtas saldinti maisto produktus norint suvartoti mažiau kalorijų. Eritrolis ne tik suteikia produktams saldumo, jis padeda išlaikyti gaminamuose produktuose drėgmę. Eritrolis yra angliavandenių tipas, vadinamas cukraus alkoholiais arba polioliais, kurie naudojami norint sumažinti ne tik kalorijų bet ir cukraus kiekį organizme, kadangi jie cukraus organizme nekelia. Eritrolis yra kiek mažiau sualdus nei cukrus, turi apie 60-80% cukraus saldumo. Eritrolis gali turėti teigiamos įtakos cukraus kiekiui kraujyje bei burnos higienos sveikatai. 

Kiekis

Eritritolis yra mažo kaloringumo, saldaus skonio saldiklis, išgautas iš natūralių šaltinių. Kiek mažesnio saldumo nei cukrus. Tinka propaguojant “Keto” mitybą. Sveikesnė alternatyva baltajam cukrui. Naudokite visur, kur įprastai naudotumėte cukrų. 

Sudedamosios dalys: eritritolis*. * - sertifikuoti ekologiški ingredientai. 

100 g yra: energinės vertės 0 kJ/ 0 kcal; riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g; angliavandenių 100 g, iš kurių cukraus 0 g, iš kurių poliolio 100 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Gamintojas: Manufacturer: MIPAMA E.Z. Safari sp.j., ul. Rogatka 7a, 62-860 Opatowek, Lenkija.

Kilmės šalis: Kinija.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti