Phytoceutic Bambouflex maisto papildas, 60 kapsulių
  • Phytoceutic Bambouflex maisto papildas, 60 kapsulių

Phytoceutic Bambouflex maisto papildas, 60 kapsulių

04000006718
16,95 €

Phytoceutic Bambouflex maisto papildo kapsulėse yra rajų kremzlių ekstrakto, lengvai pasisavinamo chondroitino ir gliukozamino šaltinio, taip pat tuopų pumpurų, juodųjų serbentų lapų, dilgėlių, bambuko ūglių ir liepų medžio miltelių. Prieš pradedant vartoti Bambouflex kapsules, rekomenduojama 1 mėnesį vartoti Bambouflex geriamąsias ampules.

Kiekis

Phytoceutic –maisto papildų ekspertas jau daugiau nei 25 metus. Bambouflex – formulė, atpažįstama ir unikali jau 10 metų, su rajų kremzlėmis (kuriose yra chondroitino sulfato ir gliukozamino sulfato) ir keturių augalų ekstraktais iš bambukų, tuopų, liepų balanų ir dilgėlių.

Sudedamosios dalys: glajinė medžiaga: hidroksipropilmetilceliuliozė (kapsulės apvalkalas), rajų kremzlės (milteliai), tuopų pumpurai (milteliai), liepų balanos (milteliai), juodųjų serbentų lapai (sausas ekstraktas), didžiųjų dilgėlių lapai (milteliai), tikrųjų bambukų stiebai (milteliai).

2-jose kapsulėse yra:

Kiekis:

Rajų kremzlių

     Iš kurių chondroitino (sulfato)

     Iš kurių gliukozamino (sulfato)

Tuopų pumpurų (Populus nigra)

Juodųjų serbentų lapų (Ribes nigrum)

Didžiųjų dilgėlių lapų (Urtica dioica)

Tikrųjų bambukų stiebų (Bambusa arundinacea)

Liepų balanų (Tilia cordata)

150 mg

40 mg

22 mg

150 mg

50 mg

50 mg

50 mg

50 mg

Vartojimas: po 2 kapsules per dieną su pagrindiniais valgymais, užgeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos:Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje, vėsioje ir nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje

Grynasis kiekis: 19,5 g (1 kaps. po 325 mg)

Gamintojas: INSTITUT PHYTOCEUTIC, Pôle d’Excellence Jean-Louis, 39 via Nova - 83600 FREJUS, Prancūzija. www.phytoceutic.fr.

14 Prekės

Jums taip pat gali patikti