Phytoceutic Bambouflex maisto papildas. 20 ampulių (10-iai dienų [200 ml])
  • Phytoceutic Bambouflex maisto papildas. 20 ampulių (10-iai dienų [200 ml])

Phytoceutic Bambouflex maisto papildas. 20 ampulių (10-iai dienų)

4000003291
16,95 €

Phytoceutic Bambouflex maisto papilde yra rajų kremzlių ekstrakto, lengvai pasisavinamo chondroitino ir gliukozamino šaltinio, taip pat tuopų pumpurų, juodųjų serbentų lapų, dilgėlių, bambuko ūglių ir liepų medžio miltelių. Prieš pradedant vartoti Bambouflex kapsules, rekomenduojama 1 mėnesį vartoti Bambouflex geriamąsias ampules.

Kiekis

Bambouflex – formulė, atpažįstama ir unikali jau keletą metų, su rajų kremzlėmis (kuriose yra chondroitino sulfato ir gliukozamino sulfato) ir keturių augalų vandeniniais ekstraktais iš bambukų, tuopų, liepų balanų ir dilgėlių.

Sudedamosios dalys: vanduo, vandeniniai ekstraktai iš: tuopų pumpurų, vingiorykščių žydinčių viršūnėlių, jaunų tikrųjų bambukų ūglių, liepų balanų, didžiųjų dilgėlių lapų, juodųjų serbentų lapų; natūralus juodųjų serbentų aromatas, koncentruotos ananasų sultys, rajų kremzlės (hidrolizuotas kremzlių koncentratas – chondroitino ir gliukozamino šaltinis), koncentruotos citrinų sultys.

2-jose ampulėse yra:

Kiekis:

Rajų kremzlių

       Iš kurių chondroitino (sulfato)

       Iš kurių gliukozamino (sulfato)

Tuopų pumpurų ekstrakto (Populus nigra)

Pelkinių vingiorykščių žydinčių viršūnėlių ekstrakto

Tikrųjų bambukų (Bambusa arundinacea) ūglių ekstrakto

Liepų balanų ekstrakto (Tilia cordata)

Didžiųjų dilgėlių lapų ekstrakto (Urtica dioica)

Juodųjų serbentų lapų ekstrakto (Ribes nigrum)

236 mg

51,1 mg

29,8 mg

40 mg*

30 mg**

24 mg*

20 mg*

10 mg*

10 mg*

*atitinka džiovinto augalo   **atitinka šviežio augalo

Vartojimas: po 2 ampules per dieną su pagrindiniais valgymais atskiedžiant stikline vandens. Vartoti vieną mėnesį, vartojimą galima pratęsti. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymo sąlygos: Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje, vėsioje ir nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotoje vietoje, ne aukštesnėje nei 25 ºC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynasis kiekis: 200 ml (1 ampulė po 10 ml)

Gamintojas: INSTITUT PHYTOCEUTIC, Pôle d’Excellence Jean-Louis, 39 via Nova - 83600 FREJUS, Prancūzija. www.phytoceutic.fr.

16 Prekės

Jums taip pat gali patikti