• Trumpesnis galiojimas
  • −15%
Rapunzel ekologiški migdolų miltai 250 g
  • Rapunzel ekologiški migdolų miltai 250 g

Rapunzel ekologiški migdolų miltai 250 g

03000009652
15,95 €
13,56 € Sutaupote 15%

Tai yra nulupti, iš dalies nuriebinti ir smulkiai sumalti migdolai. Jūsų kepiniams suteiks švelnų riešutų skonį. Sudėtyje natūraliai gausu maistinių skaidulų ir augalinių baltymų. Migdolų miltuose gausu kalcio (100 g produkto yra 575 mg kalcio, kuris sudaro 72% referencinės maistinės vertės). Kalcis palaiko normalią kaulų ir dantų būklę. Rekomenduojama kasdien suvartoti 25 g migdolų miltų. Svarbi subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudedamosios dalys: migdolai*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti žemės riešutų, sezamų sėklų, salierų pėdsakų.

Vartojimas: duonai, kepiniams, pyragams, padažų ir sriubų tirštinimui, sausiems pusryčiams, desertams, jogurtams ir glotnučiams.

100 g yra: energinės vertės 1568 kJ/ 374 kcal, riebalų 11,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,0 g, angliavandenių 9,3 g, iš kurių cukraus 9,3 g, skaidulinių medžiagų 16,4 g, baltymų 51,3 g, druskos <0,018 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti