Rapunzel ekologiški moliūgų sėklų miltai 250 g
  • Rapunzel ekologiški moliūgų sėklų miltai 250 g

Rapunzel ekologiški moliūgų sėklų miltai 250 g

03000009655
6,95 €

Moliūgų sėklų miltai yra iš dalies nuriebintos ir smulkiai sumaltos moliūgų sėklos. Maloniai nustebina švelniai riešutiniu skoniu. Sudėtyje natūraliai yra gausu augalinių baltymų ir maistinių skaidulų. Šiuose miltuose daug kalio (1200 mg/ 100 g, kas atitinka 60% RMV**) ir magnio (720 mg/ 100 g, kas atitinka 192% RMV**). Kalis ir magnis palaiko normalią nervų sistemos ir raumenų funkciją. Rekomenduojama kasdien suvartoti 25 g moliūgų sėklų miltų. Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

** – referencinės maistinės vertės.

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudedamosios dalys: moliūgų sėklos*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti riešutų pėdsakų.

Vartojimas: duonos, kepinių, makaronų tešlai. Kaip džiūvėsėliai daržovėms. Padažams ir baltymų kokteiliams.

100 g yra: energinės vertės 1785 kJ/ 427 kcal, riebalų 20,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 4,6 g, angliavandenių 2,1 g, iš kurių cukraus 2,1 g, skaidulinių medžiagų 12,0 g, baltymų 53,7 g, druskos <0,05 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti