Rapunzel linų sėmenų miltai 250 g
  • Rapunzel linų sėmenų miltai 250 g

Rapunzel linų sėmenų miltai 250 g

03000006275
3,95 €

Aukščiausios kokybės linų sėmenų miltai. Linų sėmenys pasižymi gausiu Omega 3 riebiųjų rūgščių, maistinių skaidulų ir augalinių baltymų kiekiu. Šie miltai gaminami kruopščiai malant linų sėmenis iš kurių buvo dalinai pašalintas aiejus. Malimas sukuria tokią linų sėmenų konsistenciją, iš kurios kūnui lengviausia pasisavinti naudingas linų sėmenų savybes. Neutralaus skonio, gali būti itin plačiai panaudojami, kartu ir ten, kur reikia brikinančio jų poveikio.

Kiekis
Paskutinė prekė

Ekologiški (sertifikato nr. žr. ant pakuotės) linų sėmenų miltai yra išgaunami kruopščiai malant sėmenis, iš kurių buvo išspaustas aliejus. Tai reiškia, jog miltai yra gerai virškinami ir gali būti visiškai pasisavinami organizmo. Aukštos kokybės miltai yra turtingi skaidulomis ir augaliniais baltymais. Linų sėmenų miltai yra sveikos mitybos sudėtinė dalis ir palaiko sveiką žarnyno florą. Sudėtyje yra daug nepakeičiamųjų amino rūgščių ir vitaminų bei mineralų. Kitaip nei malti linų sėmenys, dėl mažo kiekio riebalų sėmenų miltai yra tinkami vartoti ilgesnį laiką. Neutralaus skonio, plataus vartojimo.

Sudedamosios dalys: linų sėmenys iš ekologinių ūkių.

Vartojimas: įmaišyti į baltymų ar vaisių kokteilius, valgyti su jogurtu, varške, naudoti kepinių tešlai, kaip lengvą tirštiklį sriuboms ir padažams, blyneliams, daržovėms ir ankštinių daržovių patiekalams.

100 g yra: energinės vertės1346 kJ/ 323 kcal, riebalų 8,8 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,9 g, angliavandenių 3,9 g, iš kurių cukraus 3,8 g, skaidulinių medžiagų 33,8 g, baltymų 40,3 g, druskos <0,041 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. 

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti