Coslys intymios higienos prausiklis jautriai odai (pH 8) 500 ml

01000009079
14,95 €

Šis Coslys intymios higienos prausiklis yra sukurtas jautrių intymių sričių priežiūrai ir itin tinkamas naudoti diskomforto, uždegimo ar mentruacijų laikotarpiais. Specialiai sukurtas su šiek tiek šarminiu pH 8, tinkančiu užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi. Be eterinių aliejų.

Kiekis

Tai yra putojantis gelinis prausiklis, reguliariai patiriantiems sudirgimus ar diskomfortą intymioje gleivinėje. Be kvapiųjų medžiagų, ypač švelnios formulės, testuotas ginekologiškai.

Prausiklio sudėtyje yra magnio ir ekologiškų medetkų, mažinančių diskomforto pojūtį ir raminančių sudirgimus. Jausdami diskomfortą intymioje gleivinėje, turime subalansuoti ir apriboti bakterijų augimą, kad būtų sugrąžintas odos komfortas. Intymios higienos prausiklio pH yra 8. Praturtintas magniu, mineraline medžiaga, svarbia ląstelių apykaitai ir dalyvaujančia epidermio pusiausvyroje.

Taigi prausiklis turi dvejopą teigiamą poveikį: riboja grybelio, sukeliančio grybelines infekcijas, dauginimąsi, ir mažina diskomforto pojūtį bei ramina sudirgimą. Testavimas parodė, kad 95% jį bandžiusių moterų liko patenkintos, o 100% moterų pritarė, kad prausiklis gerai putojo ir lengvai nusiplovė. Be to, 95% bandžiusiųjų sakė, jog sumažėjo diskomforto pojūtis, o 100% teigė, jog priemonė ramina odą intymioje zonoje.

Naudojimas: tik išoriniam naudojimui. Išspauskite lašelį gelio ir užtepkite lokaliai. Nuplaukite šiltu vandeniu. Venkite naudoti rankšluostį. Idealiai tinka menstruacinių taurelių plovimui. Priemonę naudokite 2 kartus per dieną 21 dieną, per diskomforto periodus. Gleivinei nurimus toliau naudokite Coslys intymios higienos prausiklį su rožių vandeniu.

Sudedamosios dalys: Aqua (water), spiraea ulmaria flower water*, sodium cocoamphoacetate, sodium coco-sulfate, glycerin, polyglyceryl-2 laurate, decyl glucoside, sodium lactate, calendula officinalis flower extract*, magnesium PCA, caprylyl/capryl glucoside, potassium sorbate, lactic acid, coconut alcohol, sodium benzoate, sodium chloride, benzyl alcohol, sodium sulfate, dehydroacetic acid. 

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

98% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės.

10,5% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija. 

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Įkvėpta gamtos, beveik prieš 30 metų, 1985-aisiais, Žanina Gabor įkūrė mažą šeimos verslą, kurį pavadino Comptoir des LYS, ir pradėjo gaminti natūralius higienos, kūno priežiūros ir namų valymo produktus. Kompanija įsikūrusi mažame Somloire kaimelyje, kuriame gyvena vos 800 gyventojų, Šiaurės Vakarų Prancūzijoje, ir iki pat šios dienos yra valdoma Gabor šeimos, kurios nariai taip pat ir dirba joje. Tiek kompanijos varde COMPTOIR DES LYS, tiek prekės ženklo pavadinimuose COSLYS ir ETAMINE DU LYS (E.D.L) yra žodis LYS, kuris prancūziškai reiškia leliją. Karališko grožio gėlės intarpas į prekės ženklą ir kompanijos pavadinimą turi reikšmę. Pirmiausia, jis iš karto atspindi, jog prancūzų kompanija savo gamyboje naudoja išskirtinai augalinės kilmės medžiagas, maksimaliai išvengdama cheminių priemaišų. Tuo tarpu kosmetikoje lelija jau seniai garsėja kaip vertingas odą regeneruojantis augalas, padedantis odai sužydėti ir džiaugtis lelijų grožiu ir gaiva. Coslys veido ir kūno priežiūros piemonėse naudoja augalines paviršinio aktyvumo medžiagas, augalinius ekstraktus ir eterinius aliejus iš ekologiškai užaugintų augalų. Coslys pasitelkia paprastą, neagresyvią metodiką, tokia kaip maišymas, emulsinimas, kaitinimas, vėsinimas, išgaunant vertingas žaliavas ir jas apdorojant. Priemonės yra išbandomos alternatyviais metodais ir jokiu būdu ne su gyvūnais (Coslys yra One Voice Association, Prancūzijos asocijacijos, kovojančios prieš smurtą su gyvūnais, narė). „Nepaisant konkurencingos įtampos, mes nesivaikome madų, kaip tai daro tradiciniai kosmetikos kūrėjai, besididžiuodami savo natūraliais produktais, į kuriuos įdėjo mikroskopinį kiekį natūralių ekstraktų," pasakoja Gabor, „tuo tarpu mūsų kosmetika iš tikrųjų yra pagaminta išimtinai iš augalų ir mineralų". Coslys pasižymi švelnių ingredientų pasirinkimu ir savo formulėse naudoja didelį kiekį ekologiškų gėlių žiedlapių. Coslys prekės ženklo priemonėse garantuotai nėra naftos perdirbimo produktų, SLS, ALS, PEG, genetiškai modifikuotų sudedamųjų dalių, parabenų, fenoksietanolių, sintetinių kvapų ir dažiklių. ECOCERT sertifikatas ir CosmeBio logotipas užtikrina, jog mažiausiai 95% priemonės sudėtyje esančių ingredientų yra natūralios kilmės ir mažiausiai 10% yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Be to, visos Coslys pakuotės yra visiškai perdirbamos. Comptoir des LYS tiki, kad priemonės, gerbiančios gamtą ir žmonių sveikatą, turi būti ir parduodamos pačiu draugiškiausiu ir sąžiningiausiu būdu. Taigi kompanija nuolat rūpinasi, kad kosmetikos kelias nuo gamyklos iki vartotojo būtų kuo trumpesnis – be jokių nereikalingų tarpininkų. Visiškai taip yra ir pas mus – iš gamyklos prekes gauname į savo parduotuves Bioteka!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti