Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 140 g

Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 140 g

1000001154
6,30 €

Nėra nieko labiau kvepiančio nei švieži, ekologiški citrusiniai vaisiai. Dr. Bronner muilo su citrusiniais vaisiais sudėtyje esantys ekologiški apelsinų, citrinų ir žaliųjų citrinų (laimo) aliejai energizuoja odą, atgaivina kūną ir suteikia tikros gaivos pojūtį. 100% Kastilijos muilas.

Kiekis

Viduržemio jūros šalyse, o taip pat ir Floridoje bei Brazilijoje, auga didelės apelsinų plantacijos. Gausybė oranžinių medžių, žaliais lapais ir sultingais citrusiniais vaisiais. Ekologiški apelsinų, citrinų ir žaliųjų citrinų (laimo) aliejai gauti iš sąžiningos prekybos ir ekologinių ūkių. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!

Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Orange Oil, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Organic Lemon Oil, Organic Lime Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Biologiškai suyra. Netestuota su gyvūnais. Pakuotė iš perdirbto popieriaus, dažyta sojų dažais.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti