Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su eukaliptais, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su eukaliptais, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su eukaliptais, 140 g

Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su eukaliptais, 140 g

1000001155
6,30 €

Dr. Bronner ekologiškas muilas su eukaliptais yra puikus pasirinkimas, gyvenant gamtoje - švelniai gaivinantis muilo aromatas sugrąžins į Jus pradžios jausmą. Karštas garas duše padės eukalipto muilui švelniai prausti odą, o kvapas atgaivins kvėpavimo takus. 100% Kastilijos muilas; 100% suyrantis.

Kiekis
Paskutinė prekė

Dr. Bronner stebuklingasis eukalipto kvapo muilo aromatas atveria odos poras ir valo kv4pavimo takus. Kartu su karšto garo dušu raminantis ir vėsinantis muilo kvapas sukelia palaimos jausmą. Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!
Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Eucalyptus Oil, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti