Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su levandomis, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su levandomis, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su levandomis, 140 g

Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su levandomis, 140 g

1000001156
6,30 €

Švelni Dr. Bronner muilo su levandomis sudėtis ir kvapas ramina sielą, subalansuoja, mažina nuotaikų svyravimus ir didina organizmo atsparumą. Pagaminta iš sertifikuotų sąžiningos prekybos ir ekologiškų augalinių aliejų; 100% Kastilijos muilas; 100% biologiškai skaidomas muilas.

Kiekis
Paskutinė prekė

Levanda dėl savo naudingųjų savybių žinoma dar nuo Senosios Romos laikų, kur buvo naudojama daugiausiai grožiui. Šiuo metu labiausiai paplitęs levandų auginimas yra Prancūzijoje, Provanso regione ir JAV, kur plyti didžiuliai levandų laukai. Dėl savo universalaus poveikio fiziniam ir emociniam kūnui levandos eterinis aliejus dedamas ir į Dr. Bronner kietąjį muilą. Dėl raminančio levandos eterinio aliejaus poveikio rekomenduojama šį muilą naudoti prieš miegą. Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).

Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!
Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Lavandin Extract, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Lavender Extract, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti