Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su pipirmėte, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su pipirmėte, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su pipirmėte, 140 g

Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su pipirmėte, 140 g

1000001157
6,30 €

Labiausiai mėgstamas Dr. Bronner ekologiškas pipirmėčių muilas. Pipirmėčių eterinis aliejus tonizuoja ir gaivina odą, o taip pat suteikia gyvybingumo. 100% Kastilijos muilas; 100% suyrantis.

Kiekis
Paskutinė prekė

Visą savo gyvenimą Emmanuel Bronner buvo aktyviai socialiai, etiškai, taikiai veikiantis gamtos draugas, domėjęsis ekologija. "Viskas yra viena! Tai, ką mes darome gyvūnams, gamtai ir kitiems žmonėms - mes tai darome sau!" Gamybos pradžioje pipirmėčių muilą naudojo vos keli hipiai, o 1980-aisiais jis tapo alternatyvaus gyvenimo būdo simboliu ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Tokiu jis išlieka ir dabar. Dėl savo gaivaus, vėsinančio aromato, pipirmėčių eterinis aliejus tonizuoja ir gaivina protą ir kūną. Aromaterapijoje kaip stimuliatorius naudojamas pipirmėčių aliejus didina gyvybingumą, atgaivina pavargusius protus. Pagaminta iš sąžininogs prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).
Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!
Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Mentha Arvensis*, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Organic Peppermint Oil*, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti