Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su rožėmis, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su rožėmis, 140 g
  • Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas  su rožėmis, 140 g

Dr. Bronner Magic Soap 82% ekologiškas muilas su rožėmis, 140 g

01000001158
6,40 €

Dr. Bronner ekologiškas muilas su rožėmis kvepia ir atrodo taip pat, kaip šviežiai nuskintas rožės žiedas. Naudokite kūdikiams, norėdami suminkštinti odą ar pajusti romantikos dvelksmą. 100% Kastilijos muilas; 100% suyrantis.

Kiekis

Dr. Bronner muilai tinka visiems, gyvenantiems alternatyvų, ekologišką gyvenimo būdą ar besimaitinantiems vegetariškai, veganiškai. Jau penkios kartos Bronner šeimoje tradiciniu būdu gamina stebuklingąjį, ekologišką ir tvariam gyvenimo būdui tinkamą Dr. Bronner stebuklingąjį muilą. Dr. Bronner ekologiškas muilas su rožėmis minkština odą, minkština vandenį ir suteikia odai švelnumo ir švaros jausmą. Nei vienas kitas muilas taip nenuteiks romantikai. Pagaminta iš sąžiningos prekybos būdu gautų ir ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje 100% Kastilijos muilas, 100% biologiškai suyrantis. Etiketė, išspausdinta sojos rašalu ant „Living Tree“ popieriaus (10% kanapių, 90% popieriaus atliekų).
Naudojimas:
1 muilas - 12 skirtingų paskirčių!
Stebuklingas Dr. Bronner Kastilijos muilas yra pakankamai švelnus ir efektyvus, kad galėtumėte naudoti jį skirtingiems tikslams!
1. naudokite plaukų plovimui; 2. naudokite skalbimui; 3. naudokite švelniam vonios plovimui; 4. naudokite grindims plauti; 5. naudokite indams plauti rankomis ir 6. naudokite indaplovėje; 7. plaukite juo rankas; 8. naudokite vietoj dušo gelio; 9. prauskite juo savo keturkojus draugus; 10. naudokite vietoj dantų pastos; 11. naudokite vaisiams ir daržovėms plauti; 12. naudokite kilimams plauti. Ir daug daugiau...
Patarimas:
Išbandykite kito kvapo Dr. Bronner muilus, išbandykite ir skystame pavidale!
Sudedamosios dalys: Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Natural Rose Fragrance, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti