Dr. Bronner Magic Soap 75% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 236 ml
  • Dr. Bronner Magic Soap 75% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 236 ml
  • Dr. Bronner Magic Soap 75% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 236 ml

Dr. Bronner Magic Soap 75% ekologiškas muilas su citrusiniais vaisiais, 236 ml

1000001143
9,30 €

Dr. Bronner ekologiškas skystas muilas su citrusiniais vaisiais yra 100% Kastilijos muilas, pagamintas naudojant tradicinius kokoso, alyvuogių, kanapių ir simondsijų aliejus, citrinų ir apelsinų eterinius aliejus bei natūralų vitaminą E. Tinka vegetarams, ekologiškas. Tinka tiek kūno, tiek paviršių plovimui, skalbimui.

Kiekis

2018 m. suėjo 70 metų, kai Emanuelis Bronneris, aistringas ekologas ir idealistas aplinkosaugoje, įkūrė savo muilo gamyklą Kalifornijoje. Nuo tada Dr. Bronner muilas tapo ekologiško, "žalio" gyvenimo būdo simboliu ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje.

Dr. Bronner muilai gaminami iš sertifikuotų, sąžiningos prekybos būdu gautų, ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje esančio palmių aliejaus išgavimo procese nekenkiama laukiniams miškams, partnerystės su ūkininkais dėka - skatinamas palmių medžių atsodinimas.

Naudojimas:

Dr. Bronner skystas muilas yra 3-4 kartus labiau koncentruotas nei daugelis kitų muilų. Išbandykite, kaip ilgai galilte juos naudoti! Naudokite skystą Dr. Bronner muilą:

kūno prausimui; plaukų plovimui; skalbimui; paviršių valymui; naminių gyvūnų prausimui; daržovių ir vaisių plovimui; dantų valymui ir... išbandykite patys!

Išbandykite ir kito kvapo Dr. Bronner skystus muilus, taip pat kietuosius muilus. Mes rekomenduojame arbatmedžio ar pipirmėčių kvapo muilą - grindims plauti, o vonios paviršiams - citrusinį. Kūnui išbandykite atpalaiduojantį levandų kvapo skystą ar kietąjį Dr. Bronner muilą.

Itin švelnus ir be galo malonus natūralus skystas muilas, su vandenį minkštinančiais ir gerai nešvarumus valančiais elementais.

Sudėtis: Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Glycerin, Potassium Hempate, Potassium Jojobate, (Essential Oil), Citric Acid, Tocopherol.

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Biologiškai suyra. Netestuota su gyvūnais. Pakuotė iš perdirbto popieriaus, dažyta sojų dažais.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti