• Dr. Bronner Magic Soap 75% ekologiškas muilas su rožėmis, 236 ml

Dr. Bronner Kastilietiškas skystasis vyšnių žiedų kvapo muilas, 237 ml

01000012098
10,30 €

Saldaus, pavasariu kvepiančio vyšnių aromato skystasisDr. Bronner kastilietiškas muilas. Koncentruotas, biologiškai suyrantis, plataus panaudojimo ir itin efektyvus. Pagamintas naudojant tradicinius kokoso, alyvuogių, kanapių ir simondsijų aliejus, natūralų vyšnių aromatą. Tinka vegetarams. Tinka tiek kūno, tiek paviršių plovimui, skalbimui.

Kiekis

2018 m. suėjo 70 metų, kai Emanuelis Bronneris, aistringas ekologas ir idealistas aplinkosaugoje, įkūrė savo muilo gamyklą Kalifornijoje. Nuo tada Dr. Bronner muilas tapo ekologiško, "žalio" gyvenimo būdo simboliu ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje.

Dr. Bronner muilai gaminami iš sertifikuotų, sąžiningos prekybos būdu gautų, ekologiškų augalinių aliejų. Sudėtyje esančio palmių aliejaus išgavimo procese nekenkiama laukiniams miškams, partnerystės su ūkininkais dėka - skatinamas palmių medžių atsodinimas.

Naudojimas:

Dr. Bronner skystas muilas yra 3-4 kartus labiau koncentruotas nei daugelis kitų muilų. Išbandykite, kaip ilgai galilte juos naudoti! Naudokite skystą Dr. Bronner muilą:

kūno prausimui; plaukų plovimui; skalbimui; paviršių valymui; naminių gyvūnų prausimui; daržovių ir vaisių plovimui; dantų valymui ir... išbandykite patys!

Išbandykite ir kito kvapo Dr. Bronner skystus muilus, taip pat kietuosius muilus. Mes rekomenduojame arbatmedžio ar pipirmėčių kvapo muilą - grindims plauti, o vonios paviršiams - citrusinį. Kūnui išbandykite atpalaiduojantį levandų kvapo skystą ar kietąjį Dr. Bronner muilą.

Itin švelnus ir be galo malonus natūralus skystas muilas, su vandenį minkštinančiais ir gerai nešvarumus valančiais elementais.

Sudedamosios dalys: Water, Organic Coconut Oil*, Potassium Hydroxide**, Organic Palm Kernel Oil*, Organic Olive Oil*, Natural Cherry Blossom Fragrance, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Citric Acid, Tocopherol

* sertifikuoti sąžiningos prekybos ingredientai

** išnyksta saponifikuojant aliejus į muilą ir gliceriną.

Biologiškai suyra. Pakuotė iš perdirbto popieriaus, dažyta sojų dažais.

Gamintojas: Dr. Bronner‘s Magic Soap, Kalifornija, JAV.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Keturiasdešimtieji XX amžiaus metai. Kalifornija. Muilo gamintojas iš Vokietijos daktaras Broneris pirmą kartą pristatė pirkėjams Stebuklingą muilą, ant kurio etiketės pateikė savo gyvenimo filosofiją. Daktaro Bronerio nuomone, visi gyvi padarai – vieno dvasinio prado vaikai, taigi – broliai ir seserys. Jie turėtų gyventi darniai, gerbdami vienas kitą, saugodami planetą, kurioje gyvena. Daktaras pasmerkė dirbtinį komfortą, įgytą per kitų būtybių kančias naikinant gyvybinius planetos išteklius. Savo gaminį jis skyrė tarnauti šviesiems principams. Ant Stebuklingojo muilo etiketės užrašyta: "tikrasis kastilietiškas (Pure Castile Soap)". Ispanijoje, Kastilijos provincijoje, kur gimė daktaro Bronerio palaikoma tradicija, muilas visada verdamas iš alyvuogių aliejaus. Kastilietišku muilu vadinamas absoliučiai vegetarinis muilas, kuriame nėra nė lašelio gyvulinių riebalų ir kuris nebuvo išbandomas su mūsų mažaisiais broliais – gyvūnais. Viso pasaulio sveikos gyvensenos mylėtojai daktaro Bronerio Stebuklingąjį muilą laiko Muilų Karaliumi. Dabar šį nuostabų muilą galite išbandyti bei įvertinti ir Jūs.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti