Attitude Eco Cleaner All Purpose Purškiamas Universalus valiklis apelsinų žievelių aromato 800 ml

07000000234
6,95 €

Universalus Attitude citrusų kvapo valiklis - tai kasdieninis Jūsų pagalbininkas. Nesvarbu, ar Jums reikia nušluostyti virtuvinį stalą, išblizginti kriauklę ar nuvalyti bet kurį virtuvinį paviršių - kiekvieną dieną lengvai palaikysite švarą su šiuo valikliu ir be chemijos! Hipoalerginis, „EcoLogo“ sertifikuotas, CO2 neutralus.

Kiekis

Įvairių paviršių (plastiko, medžio, keramikos ir pan.) valiklis. Nevalyti lakuotų paviršių.

Efektyvi, dryželių nepaliekanti nešvarumų valymo priemonė. Saugi naudoti su maistu besiliečiantiems paviršiams. Hipoalerginė priemonė - tinka naudoti jautrią odą turintiems žmonėms. Pagaminta iš augalinės ir mineralinės kilmės sudedamųjų dalių. 

Sudėtyje nėra triklozano, galimai kenksmingų konservantų ir sintetinių kvapiųjų medžiagų.

Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimo būdas: užpurkšti valiklį ant paviršiaus, šiek tiek palaukus – nuvalyti šluoste ar kempine. Rekomenduojama iš pradžių valiklį išmėginti mažiau matomose paviršiaus vietose.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, propanediol, sodium citrate, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti