Attitude Eco Cleaner Floor Surfaces Tiles & Wood Medinių ir keraminių grindų ploviklis, 1,04 l

07000000248
6,95 €

Natūralus Attitude Medinių ir keraminių grindų ploviklis. Plaukite visas namų grindis - nuo svetainės iki virtuvės, tegul grindys blizga. Citrusų kvapo grindų ploviklis pagamintas iš augalinių ir mineralinių valiklių, sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Sertifikuota EcoLogo®.

Kiekis

Medinių ir keraminių grindų ir kitų paviršių ploviklis.

Valydama ši priemonė nepalieka dryžių, valo efektyviai dėl sudėtyje esančių saponinų ir kitų augalinių bei mineralinių paviršiaus aktyviųjų medžiagų. Be sintetinių kvapiųjų medžiagų. Be žalingų konservantų.

Ideali priemonė auginant mažus vaikus ar gyvūnus.

Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Labai užterštus keraminių paviršių plotelius valyti koncentruotu valikliu įmirkyta kempine, po to nuplauti vandeniu. Medinius paviršius valyti tik praskiestu valikliu. Tualeto valymas: įpilti truputį koncentruoto valiklio į klozetą ir šiek tiek palaukus valyti šepečiu.

Sudedamosios dalys:<5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Contains also : water, sodium gluconate, sodium iminodisuccinate, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti