Attitude Eco Cleaner Windows & Mirror Langų ir veidrodžių valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

07000000255
6,95 €
Natūrali Attitude langų ir veidrodžių valymo priemonė yra specialiai sukurta namų langams ir veidrodžiams valyti. Gaivaus citrusų kvapo. Sudėtyje nėra amoniako ar dažiklių. Attitude rūpinasi aplinka - valiklis yra hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.
Kiekis

Langų, veidrodžių, stiklo paviršių valiklis.

Valant stiklus nepalieka dryželių. Natūralaus ir gaivaus citrusų aromato. Hipoalerginis. Pagamintas iš mineralinės ir augalinės kilmės sudedamųjų dalių.

Sertifikuota EcoLogo® - priemonė yra tvari ir suyranti. Tinka veganams.

Naudojimo būdas: Užpurkšti valiklį ant paviršiaus, šiek tiek palaukus – nuvalyti sausa šluoste ar popieriumi.

Sudedamosios dalys: <5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Contains also : water, acetic acid, saponins, terpineol (citrus), decanal (citrus), allyl heptanoate (sweet fruit).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti