EDL NATURE Ekologiška purškiama priemonė dulkėms valyti, 500ml
  • EDL NATURE Ekologiška purškiama priemonė dulkėms valyti, 500ml

Etamine du Lys dulkių valymo priemonė 500 ml

07000001222
7,50 €

Etamine du Lys dulkių valiklis yra skirtas dulkėms valyti nuo baldų, lakuotų paviršių, prietaisų skydelių, kompiuterių korpusų. Veikia antistatiškai. Su bičių vašku ir ekologišku eukaliptų eteriniu aliejumi. Sertifikuota "Ecocert".

Kiekis

Su ekologišku eukaliptų aliejumi

Pašalina dulkes, valo baldus, tuo pat metu puoselėdamas medinius ir modernių medžiagų paviršius. Antistatinės valiklio savybės lėtina dulkių nusėdimą ant paviršių. Po valymo palieka malonų eukaliptų aromatą. Užpurkškite ant šluostės arba ant mikropluošto šluostės. Nenaudokite ant stiklo. Tausodami aplinką, laikykitės dozavimo instrukcijų.

Naudojimas: užpurkškite ant valytino paviršiaus. Paskirstykite ir nuvalykite šluoste arba mikropoluošto šluoste. Tausodami aplinką, laikykitės dozavimo instrukcijų.

Sudedamosios dalys: mažiau kaip 5% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (iš alyvpalmių), natrio benzoatas, kalio sorbatas, 100% natūralios kilmės kvapiosios medžiagos (ekologiški pipirmėčių ir eukaliptų eteriniai aliejai*) (limonenas, linalolis). Taip pat sudėtyje yra vandens, glicerino, bičių vaško, rapsų metilo esterio, terpentino.

0,01% sudedamųjų dalių yra iš ekologinių ūkių. 98% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

5 Prekės

Jums taip pat gali patikti