EDL NATURE Purškiamas valiklis virtuvei, 500ml
  • EDL NATURE Purškiamas valiklis virtuvei, 500ml

Etamine du Lys Nature Purškiamas valiklis virtuvei, 500ml

07000001226
7,95 €

Etamine du Lys plačios paskirties virtuvės valiklis! Priemonė šalina riebalus, kalkų nuosėdas nuo įvairių plaunamų virtuvės paviršių, palikdama tik gaivų ir natūralų eukaliptų aromatą! Optimalus aktyviųjų paviršiaus medžiagų biologinis skaidumas. Sertifikuota Ecocert.

Kiekis

Valo, šalina riebalus ir kalkių nuosėdas, palieka malonų gaivų kvapą. Skirtas valyti stalus, virykles, kriaukles ir kitus darbinius paviršius iš plieno, emalės, molio ir plastiko. Su ekologišku eukaliptų eteriniu aliejumi.

Naudojimas: užpurkškite ant paviršiaus ir gerai nuplaukite drėgna kempine. Nenaudokite ant marmurinių ir terakotinių paviršių, aliuminio. Prieš naudojimą išbandykite priemonę ant nedidelio paviršiaus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo; <5%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, etanolis, mentolis, hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druska, citrinų rūgštis, 100% natūralūs kvapikliai, ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus(1), (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio).

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

7 Prekės

Jums taip pat gali patikti