Attitude virtuvės paviršių valiklis su citrusų žievelių aromatu 800 ml

07000011423
6,95 €

Attitude virtuvės paviršių valiklis sukurtas specialiai riebalų dėmėms ir nešvarumams ant virtuvės paviršių. Veikia kaip efektyvus nuriebalintojas. „NATURE + TECHNOLOGY ™“ produktų linija yra įkvėpta gamtos ir mokslo, joje dera natūralūs ir veiksmingi ingredientai. Priemonė yra hipoalerginė.

Kiekis

Natūralus ir efektyvus virtuvės nešvarumų valiklis, tinkamas visiems virtuviniams paviršiams. Sudėtyje nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Hipoalerginis, patikrintas dermatologų, tinka jautriai odai. Priemonė pagaminta su saponinais - natūraliomis paviršiaus aktyviosiomis medžiagomis. 

Sertifikuota EcoLogo® kaip tvari ir suyranti namų priežiūros priemonė. Tinka veganams.

Naudojimas: specialiai sukurtas vitruvės paviršių riebalams ir apnašoms nuvalyti. Užpurkškite ant paviršiaus ir nuvalykite švelnia šluoste. Prieš naudojimą rekomenduojama išbandyti priemonę nepastebimoje vietoje.

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas, laurilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, alkoholio, saponinų, terpineolio (citrusų kvapiųjų medžiagų), dekanalo (citrusų kvapiųjų medžiagų), alilo heptanoato (saldžių vaisių kvapiųjų medžiagų).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti