EDL NATURE Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l
  • EDL NATURE Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l

Etamine du Lys Nature Kanalizacijos vamzdžių valymo skystis, 1 l

07000001221
13,95 €

Etamine du Lys Nature kanalizacijos vamzdžių valymo skystis yra ekologiška, nepatogeninė, mikroorganizmų pagrindu veikianti priemonė, skirta bet kuriems buitiniams vamzdžiams prižiūrėt, apsaugoti nuo nemalonaus kvapo. Priemonė neskleidžia nuodingų garų. Tinka naudoti plastikiniuose, metaliniuose, chromuotuose ir septiniuose rezervuaruose. Perdirbama pakuotė. „Ecocert“ sertifikuota.

Kiekis

Ekologiškas valiklis, kuris apsaugo nuo kanalizacijos užsikimšimo ir blogo kvapo. Valiklio pagrindas yra biologiniai mikroorga­nizmai skaidantys visų rūšių organines atlie­kas (riebalus, muilą, popierių, plaukus ir kt.). Neleidžia vamzdžiuose susidaryti kamščiams, kurie skleidžia nemalonų kvapą.

Naudojimas: nuolatinei priežiūrai, kad nesusidarytų kamščiai, įpilkite po pusan­tro dangtelio (45ml) į kiekvieną nutekamąjį vamzdį ir palikite kuriam laikui, kad mikro­organizmai pradėtų veikti. Užsikimšusiems vamzdžiams valyti įpilkite nuo 250ml iki 500ml skysčio ir palikite per naktį. Tada ska­laukite, kol vanduo pradės pratekėti be kliūčių. Priemonę laikykite vėsioje vietoje ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite kontakto su akimis ir oda. Panaudoję nusiplaukite ran­kas. Nurijus, kreipkitės medicininės pagalbos ir parodykite pakuotę.

Sudedamosios dalys: bakterijos (bacillus, ne patogeni­nės), genetiškai nemodifikuoti fermentai, kon­servantai (2-bromo-2-nitropropano-l, 3-diol-benzisotiazolonas, natrio benzoatas), kvapiklis limonenas.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti