SODASAN Living patalpų citrinų kvapas  500 ml patalpų kvapo (papildymas)
  • SODASAN Living patalpų citrinų kvapas  500 ml patalpų kvapo (papildymas)

Sodasan Living patalpų citrinų kvapas 500 ml patalpų kvapo (papildymas)

08000007726
22,00 €

Patalpų kvapas Sodasan Living su citrinų aromatu suteikia orui gaivos ir nukelia į Viduržemio jūros kaimelio citrinų giraites. Keliaukite pojūčių ir prisiminimų vedamu keliu neišeinant iš namų. Šie patalpų kvapai yra visiškai natūralūs, pagaminti iš eterinių aliejų.

Kiekis

Įkvėpti gamtos naujieji SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus.

Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą.

Klasikinis gaivus citrusų aromatas atgaivina jausmus ir pasižymi stimuliuojamuoju poveikiu. Leiskitės mintimis į kelionę po citrinmedžių miškus Viduržemio jūros pakrantėje.

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Pastaba: kuo daugiau lazdelių įmerksite, tuo intensyvesnį aromatą išgausite. Rekomenduojama lazdeles periodiškai apversti, kad pailgintumėte kvapo intensyvumo trukmę. Medinės lazdelės pagamintos tik iš FSC sertifikuotų buko medžių.

Sudedamosios dalys: alcohol*, parfum citral**, geraniol**, linalool**, limonene**, citronellol**, potassium citrate.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Sodasan yra Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirties, gaminant ekologiškas valymo ir skalbimo priemones. Sodasan įrodo, kad namų ruoša gali būti malonus, net paprastas, užsiėmimas. Įmonė visuomet vadovaujasi ekologiškais principais ir periodiškai pradžiugina savo klientus naujomis priemonėmis. Sodasan - patikimas ekologiškų namų priežiūros ir valymo priemonių gamintojas.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti