Kalėdoms! Sodasan Living patalpų kvapo su sandalmedžiais papildymas 500 ml
  • Kalėdoms! Sodasan Living patalpų kvapo su sandalmedžiais papildymas 500 ml

Sodasan Living patalpų kvapo su sandalmedžiais papildymas 500 ml

08000010800
22,00 €

Įkvėpti gamtos SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus.

Kiekis
Paskutinė prekė

Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą. Rytietiškas sandalmedžių aromatas skleidžia žemišką medienos kvapą. Kvapas išgautas iš natūralių eterinių aliejų.

Naudojimas: kvapo papildymo įpilkite į Sodasan patalpų kvapo buteliuką ir merkite lazdeles. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Pastaba: kuo daugiau lazdelių įmerksite, tuo intensyvesnį aromatą išgausite. Rekomenduojama lazdeles periodiškai apversti, kad pailgintumėte kvapo intensyvumo trukmę. Medinės lazdelės pagamintos tik iš FSC sertifikuotų buko medžių.

Sudedamosios dalys: alcohol*, parfum, linalool**, limonene**, citral**, potassium citrate.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. 

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Sodasan yra Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirties, gaminant ekologiškas valymo ir skalbimo priemones. Sodasan įrodo, kad namų ruoša gali būti malonus, net paprastas, užsiėmimas. Įmonė visuomet vadovaujasi ekologiškais principais ir periodiškai pradžiugina savo klientus naujomis priemonėmis. Sodasan - patikimas ekologiškų namų priežiūros ir valymo priemonių gamintojas.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti