Sodasan Living Living patalpų sandalmedžių kvapas 200 ml

08000008907
14,95 €

Sodasan patalpų kvapas su sandalmedžiu maloniai nuteikia natūraliu ir kiek aštroku savo kvapu. Sandalmedis natūraliai auga daugiausiai rytų Indijos salose. Rytietiškus kvapus primenantis, šildantis kvapas pozityviai nuteikia protą ir mintis. Sandalmedžio aliejus suteikia ramybės ir pasitenkinimo jausmą. Idealiai tinkantis dovanoms!

Kiekis
Šiuo metu neturime


200 ml patalpų kvapo ir 6 medinės lazdelės iš buko

Įkvėpti gamtos SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus. Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą. Kvapas išgautas iš natūralių eterinių aliejų.

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Sudedamosios dalys: alcohol *, perfume, linalool **, limonene **, citral **, potassium citrate.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Sodasan yra Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirties, gaminant ekologiškas valymo ir skalbimo priemones. Sodasan įrodo, kad namų ruoša gali būti malonus, net paprastas, užsiėmimas. Įmonė visuomet vadovaujasi ekologiškais principais ir periodiškai pradžiugina savo klientus naujomis priemonėmis. Sodasan - patikimas ekologiškų namų priežiūros ir valymo priemonių gamintojas.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti