Sodasan Living patalpų kvapas „Vandenynas“ 200 ml

08000011942
14,95 €

Elegantiška namų detale tapsiantys natūralūs Sodasan kvapai namams. Šis patalpų kavapas "Vandenynai" užpildys Jūsų namus nepaprastu, gamtos įvėptu aromatu. Ilgesingas, begalinį vandenyną primenantis tyras, gaivus kvapas, papildytas greipfrutų ir eukalipto aromatais. 

Kiekis
Paskutinė prekė

200 ml patalpų kvapo ir 6 medinės lazdelės iš buko

Įkvėpti gamtos SODASAN SENSES patalpų kvapai siūlo klasikinius aromatus dailiuose elegantiško stiklo buteliukuose. Natūralūs aromatai turi įtakos patalpos orui ir sužadina prisiminimus bei pakylėja jausmus. Natūralūs SODASAN SENSES aromatai niekada neįkyri, tačiau visuomet yra jaukūs ir švelniai pasklinda po visą patalpą.

Kvapas „Vandenynai“ primena ilgesio ir begalybės jausmą savo tyru, gaiviu aromatu. Tokį, kokį jaučiame būdami prie jūros. Natūralūs greipfruto ir eukalipto aromatai papildo vandenyno gaivą subtilia nata. Kvapas išgautas iš natūralių eterinių aliejų. 

Naudojimas: iš pradžių atsukite medinį kamštelį ir atkimškite buteliuką. Tuomet užsukite kamštelį ir merkite lazdeles į buteliuką. Kai tik lazdelės išmirks kvapioje esencijoje, po patalpą pradės sklisti malonus aromatas.

Sudedamosios dalys: <30% bio alcohol *, 5-15% fragrances, <5% benzyl salicylate **, citronelol **, limonene **, linalool **, geraniol **, citral **, citrates.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Sodasan yra Vokietijos kompanija, turinti daugiau nei 30 metų patirties, gaminant ekologiškas valymo ir skalbimo priemones. Sodasan įrodo, kad namų ruoša gali būti malonus, net paprastas, užsiėmimas. Įmonė visuomet vadovaujasi ekologiškais principais ir periodiškai pradžiugina savo klientus naujomis priemonėmis. Sodasan - patikimas ekologiškų namų priežiūros ir valymo priemonių gamintojas.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti