FOURMI verte Universali valymo priemonė grindims ir įvairiems paviršiams 1l
  • FOURMI verte Universali valymo priemonė grindims ir įvairiems paviršiams 1l

FOURMI verte Universali valymo priemonė grindims ir įvairiems paviršiams 1l

07000011501
4,95 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte universalus valiklis su juoduoju muilu, gėlių aromato. Galima naudoti atskiestą vandeniu ar kaip neskiestą, koncentruotą priemonę. Tinka plytelėms, stalviršiams, grindimas, kriauklėms ir kitiems kietiems paviršiams valyti.

Kiekis

Gėlių aromato. Sudėtyje yra juodojo afrikinio muilo. Biologiškai suyranti formulė.

Ši universali valymo priemonė tiks valyti įvairaus tipo grindis: plyteles, linoleumą, laminatą. Taip pat modernių medžiagų stalviršius, furnitūrą, melaminą, vonią ar dušo padėklą.

Naudojimas:atskieskite 2 kamšt. valiklio 5 l vandens ir naudokite automobilio kėbului, kt. dideliems paviršiams plauti. Neatskiestos priemonės užpilkite ant kempinės ir valykite virtuvės, vonios paviršius, sienas ar duris. Paviršius, kurie liesis su maistu – perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu. Saugant aplinką vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija..

Sudedamosios dalys: <5%: nejoninės ir anioninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, muilas pagamintas iš, be kita ko, alyvuogių* ir linų sėklų* aliejų, 100% natūralios kvapiosios medžiagos, natrio benzenkarboksilatas, kalio sorbatas, pieno rūgštis. Sudėtyje taip pat yra: vandens, alkoholio, rišančiųjų medžiagų, denatūrantų, karbonato druskų, karamelės*, dažančių medžiagų.

98,5% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,001% sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiškai. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija. 

7 Prekės

Jums taip pat gali patikti