Attitude Bekvapis hipoalerginis vaisių ir daržovių ploviklis 800 ml

07000011831
6,95 €

Vaisių ir daržovių ploviklis specialiai sukurtas nuvalyti jų paviršių nuo purvo, vaško, chemikalų liekanų ir kitų medžiagų. Tereikia užpurkšti ir nuplauti! Bekvapis, hipoalerginis. 

Kiekis

Padeda pašalinti cheminių medžiagų, vaško, nešvarumų likučius nuo vaisių ir daržovių. Priemonė pagaminta tik iš augalinės ir mineralinės kilmės sudedamųjų dalių. 

Naudojimas: apipurškite ir gerai patrinkite vaisių ar daržovę, gerai nuskalaukite vandeniu. Norint pašalinti pesticidų, vaško ar kitų nešvarumų likučius – įpilkite 15 ml priemonės į vandens dubenį ir palikite mirkti kelias minutes. Gerai nuskalaukite vandeniu. Tinka naudoti ruošiant maistą kūdikiams. 

Sudedamosios dalys: <5% augalinės kilmės nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, (kaprililo gliukozidas, miristilo gliukozidas). Taip pat sudėtyje yra vandens, sodos, ksantano dervos. 

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti