Sodasan Universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi 500 ml
  • Sodasan Universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi 500 ml

Sodasan itin koncentruotas valiklis su apelsinų aliejumi 500 ml

7000003748
5,95 €

Sodasan universali valymo priemonė su apelsinų aliejumi tapo populiariausiu vartotojų pasirinkimu! Natūralus eterinis apelsinų aliejus ne tik skaniai kvepia, bet ir puikiai valo riebias ir sunkiai pašalinamas dėmes nuo plytelių, stalų, įvairių paviršių, kriauklių, grindų - ir viskas tik augalinio pagrindo valomųjų medžiagų dėka. Itin koncentruotas ir ekonomiškas!

Kiekis

Itin koncentruota valomoji galia visiems paviršiams

Ši itin koncentruota priemonė puikiai tinka visiems lygiems, valomiems paviršiams valyti. Itin efektyvios augalinės kilmės sudedamosios dalys pašalina riebalus ir seniai įsisenėjusį purvą. Gryni eteriniai aliejai po valymo palieka gaivų apelsinų aromatą. Išskirtinės odą tausojančios valiklio savybės buvo patvirtintos dermatologų.

Dozavimas, esant vidutiniam paviršių užterštumui: 3 ml valiklio pilkite į 10 l vandens. Ploviklio kiekį galite padidinti, jeigu paviršius itin nešvarus. Iš šio 500 ml talpos buteliuko galite pasigaminti 1650 l valiklio.

Sudedamosios dalys:daugiau kaip 30% nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų iš cukraus, vanduo, 5% arba daugiau, bet mažiau kaip 15% anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų (riebiojo alkoholio sulfatas), mažiau kaip 5% apelsinų aliejaus, alkoholis (etanolis), citratas, limonenas, linalolis, karamelė. Gali sukelti alerginių reakcijų.

Dėmesio! Pavojų sukelianti medžiaga: apelsinų aliejus. Pavojaus instrukcija: Gali sukelti alerginę odos reakciją. Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Saugumo instrukcija: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Mūvėkite apsaugines pirštines, apsauginę aprangą, naudokite akių, veido apsaugos priemones. PRARIJUS: kreipkitės į gydytoją, jeigu pasijutote negerai. PATEKUS Į AKIS: nedelsiant atsargiai skalaukite vandeniu keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu lengva tai padaryti. Tęskite skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

19 Prekės

Jums taip pat gali patikti