Sodasan WC tualeto valiklis su citrusų aromatu 750 ml

7000003771
6,50 €

Sodasan WC tualeto valiklis efektyviai valo, šalina kalkes, šlapimą ir kitas mineralines nuosėdas. Produkto veiksmingumą nulemia sudėtyje esanti citrinos rūgštis ir augaliniai plovikliai, kurie nepažeidžia emalio. Eteriniai žolelių aliejai steikia malonų švaros kvapą. CO2 neutralus. ECOCERT ir Certisys kontrolė.

Kiekis

Higieniškam tualetų valymui. Novatoriška formulė su augalinės kilmės sudėtinėmis dalinmis ištirpdo ir pašalina kalkių nuosėdas ir dėmes net ir sunkiai pasiekiamose vietose. Pašalina nemalonius kvapus ir po valymo palieka malonų, natūraliai gaivų citrusinių vaisių aromatą.

Naudojimas: norėdami atsukti buteliuką, paspauskite kamštelį ir pasukite jį vienu metu. Užpilkite valiklio tolygiai ant klozeto iš vidaus ir leiskite kurį laiką veikti. Sandariai užsukite kamštelį po naudojimo.

Sudedamosios dalys:daugiau kaip 30% vandens, mažiau kaip 5% citrinų rūgšties, trinatrio citratas, nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos iš cukraus, anijoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos (riebiojo alkoholio sulfatas), ksantano guma, kvapiosios medžiagos, limonenas, linalolis, geraniolis, citralas, karamelė.

Pavojaus instrukcija: Sukelia smarkų akių dirginimą. Saugumo instrukcija: dėmesio! Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRARIJUS: kreipkitės į gydytoją, jeigu pasijutote negerai. PATEKUS Į AKIS: nedelsiant atsargiai skalaukite vandeniu keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu lengva tai padaryti. Tęskite skalavimą. PATEKUS ANT ODOS: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

21 Prekės

Jums taip pat gali patikti