Sodasan universali valymo priemonė su actu 1 l
  • Sodasan universali valymo priemonė su actu 1 l

Sodasan universali valymo priemonė su actu 1 l

7000003768
6,50 €

Higieniška švara virtuvėje ir vonios kambaryje! Sodasan universali valymo priemonė su actu puikiai nuvalo kalkių nuosėdas ir kitus nešvarumus nuo kietų paviršių, vonios kambaryje ir virtuvėje, nepaliekant jokių pėdsakų. Ši priemonė taip pat padės atsikratyti nemalonių kvapų. Be konservantų, biologiškai suyrantis. Sertifikuota ECOCERT.

Kiekis

Pašalina nemalonius kvapus iš šaldymo ir vėsinimo įrenginių, taigi ypač tinka virtuvės ir vonios priežiūrai. Rūgštis patikimai pašalina kalkių nuosėdas ir vandens žymes nuo apdailos detalių ir plytelių. Sertifikuota ECOCERT, testuota dermatologų, nedirgina odos, su natūraliu actu. Dezodoruoja, be dažiklių ir konservantų.

Naudojimas: 50 ml priemonės skieskite su 5 l vandens. Labai nešvariems paviršiams valyti galite naudoti neskiestą priemonę, po to paviršių nuplaukite ar nuvalykite šlapia šluoste. Nenaudokite tokiems paviršiams kaip marmuras! Tokio tipo paviršiams rinkitės Sodasan universalų valiklį su apelsinų aliejumi.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% acto, 5% paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus, citratas.

Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra natūralios kilmės. Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite patekimo į akis ir ant odos. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

21 Prekės

Jums taip pat gali patikti