Logona Švelninamasis paakių kremas su ekologiškomis Damasko rožėmis ir Kalpariane™ 15 ml

01000009627
18,99 €

Logona aktyvusis, lyginamasis paakių kremas suteikia odai aplink akis intensyvios drėgmės ir padeda sumažinti mimikos raukšles. Aukštos kokybės augalinis receptas su Damasko rožėmis ir iš rudųjų dumblių išgautu Kalpariane TM padeda stiprinti apsaugines odos funkcijas, saugo ją nuo laisvųjų radikalų ir aplinkos poveikio. Tinka dėvintiems kontaktinius lęšius.Patikrinta oftalmologų.

Kiekis
Paskutinė prekė

Mažina mimikos raukšles. Suteikia intensyvios drėgmės odai aplink akis. Su Damasko rožėmis ir Kalpariane™ iš rudųjų jūros dumblių. Stiprina odos apsaugą ir apsaugo ją nuo laisvųjų radikalų bei aplinkos poveikio. Tinka dėvinčioms kontaktinius lęšius. Testuota oftalmologų.

Naudojimas: ryte ir vakare užtepkite ant švarios paakių odos ir švelniai įtapšnokite.

Sudedamosios dalys: Alcohol *, soybean oil *, grape seed oil, vegetable Glycerine, shea butter *, polyglycerine fatty acid ester, rose flower water *, fatty alcohol, aloe vera juice *, fatty acid ester, almond oil *, berry wax, jojoba oil *, fatty acid ester, eyebright extract *, algae extract / Kalpariane®, buckwheat wax extract, rose blossom extract *, xanthan gum, sodium acid leather Vitamin E, sunflower oil *, lactic acid, hydrogenated vegetable oil, citric acid, cationic amino acid derivative, mixture of essential oils **, essential oil ingredients **

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas LOGONA Naturkosmetik Hans Hansel GmbH, zur Krauterwiese, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Logona kosmetika atitinka griežtus BDIH ir Natrue reikalavimus, keliamus natūraliai ir ekologiškai kosmetikai. Kosmetikos sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų, taip pat parafino aliejų ar kitų žaliavų iš naftos produktų. Logona kosmetika pagaminta iš ekologiniuose ūkiuose išaugintų augalų aliejų ir ekstraktų. Visi produktai patikrinti dermatologiškai, todėl oda gerai toleruoja. Produktai tinka veganams ir yra be gliuteno. LOGOCOS Naturkosmetik: inovatyvi kompanija su ilga istorija ir dar daugiau ateities planų. Ji artimai bendradarbiauja su gamta, ją tausoja ir dėkoja jai. Jau daugiau nei 40 metų gyvuojantis kompanija vartotojams siūlo itin aukštos kokybės ekologiškus produktus.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti