Antipodes®  Paakių kremas kremas su kivių sėklyčių aliejumi 30 ml
  • Antipodes®  Paakių kremas kremas su kivių sėklyčių aliejumi 30 ml
  • Antipodes®  Paakių kremas kremas su kivių sėklyčių aliejumi 30 ml
  • Antipodes®  Paakių kremas kremas su kivių sėklyčių aliejumi 30 ml

Antipodes® Paakių kremas su kivių sėklyčių aliejumi 30 ml

01000009783
39,95 €
Gaivus žvilgsnis su Naujosios Zelandijos gamtos turtais! Turtingos sudėties, bet lengvas paakių kremas, gaivinantis ir raminantis švelnią paakių odą. Sudėtyje antioksidantas iš „Vinanza Grape®“, kivių sėklyčių ir avokado aliejai. Antipodes® paakių kremas su kivių sėklyčių aliejumi yra bekvapis.
Kiekis
Paskutinė prekė

Sultingas, tačiau lengvas ir bekvapis paakių kremas vėsina ir ramina ploną akių srities odą. Vitamino C gausūs Naujosios Zelandijos supervaisiai kiviai drėkina odą ir sušvelnina smulkias raukšleles. Revoliucinis antioksidantas Vinanza Grape padeda atstatyti pažeistus odos audinius. Sudėtyje esantis avokadų aliejus drėkina odą, skatina kolageno gamybą ir palaiko odos standumą.

Moksliškai įrodyta, jog kremas padidina kolageno gamybą žmogaus fibroblastų odos ląstelėse iki 82%.

Kasdienis ritualas: kiekvieną rytą ir vakarą pirštų galiukais švelniai įtapšnokite kremo į paakių odą. Tinkamas daugelio būklių odai, itin rekomenduojamas mišriai odai.

Sudedamosios dalys: Waiwera© Artesian Water, Persea gratissima (avocado pear) oil, glycerine, cetearyl glucoside, cetearyl alcohol, stearic acid (vegetable), glyceryl stearate, tocopherol (Vitamin E), Helianthus annuus (sunflower) seed oil, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, Daucus carota (carrot) seed oil, Actinida chinensis (kiwi) fruit seed oil, Borago officinalis (borage) oil, bisabolol, Vitis vinifera (Vinanza Grape) seed extract.

Gamintojas Antipodes Nature, PO Box 888, Wellington, Naujoji Zelandija. 

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti