• −20%
Rapunzel Balzaminis actas, 250 ml
  • Rapunzel Balzaminis actas, 250 ml

Rapunzel Balzaminis actas, 250 ml

3000003314
5,95 €
4,76 € Sutaupote 20%

„Aceto Balsamic di Modena IGP“ yra unikalus pasaulyje unikalus gaminys, gaminamas tik Šiaurės Italijos provincijose Modenoje ir Reggio Emilijoje. Rapunzel Balzaminis actas yra pagamintas pagal tradicinį receptą iš sunokusių vynuogių sulčių. 

Kiekis

6% rūgštingumo. Brandintas ąžuolinėse statinėse. Aukščiausios kokybės pagardas gurmaniškiems patiekalams. Švelniai pikantiško sonio actas yra kilęs iš Modenos, Italijos. Saugomos geografinės nuorodos sertifikatas pažymi, kad šis actas buvo ne mažiau kaip trejus metus brandintas ąžuolinėse statinėse. Vietinės vynuogių veislės Trebbiano ir Lambrusco auginamos remiantis ekologinės žemdirbystės standartais. Per kelerius brandinimo metus actas įgauna jam būdingą skonį, spalvą, konsistenciją ir aromatą.

Sudedamosios dalys: vynuogių actas*, koncentruota vynuogių misa*, virta vynuogių misa*.  

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: salotoms, daržovių patiekalams, keptai mėsai ir žuviai, desertams.

100 g yra: energinės vertės 538 kJ/ 127 kcal, riebalų 0 g, angliavandenių 30,1 g, iš kurių cukraus 29,3 g, skaidulinių medžiagų 0,5 g, baltymų 1,3 g, druskos <0,07 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

Kilmės šalis: Italija.

12 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti