Rapunzel kečupas,  450 ml
  • Rapunzel kečupas,  450 ml

Rapunzel pomidorų kečupas, 450 ml

3000003605
4,30 €

Tai ne paprastas pomidorų kečupas. Švelnaus Rapunzel pomidorų kečupo sudėtyje nėra konservantų. Ragaukite tikrų pomidorų skonio kečupą iš ekologiškai augintų pomidorų, svogūnų ir šviežių prieskonių - imbiero, gvazdikėlių, ciberžolės, muskato riešutų.

Kiekis

Sudedamosios dalys: pomidorų pasta* 78%, cukranendrių cukrus* 10%, spirito actas*, jūros druska, svogūnų milteliai*, prieskoniai* (imbieras*, gvazdikėliai*, ciberžolė*, macis*).

* – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 375 kJ/ 88 kcal, riebalų 0,3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1 g, angliavandenių 16,3 g, iš kurių cukraus 15,2 g, skaidulinių medžiagų 2,2 g, baltymų 2,2 g, druskos <2,0 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti