Rapunzel Pesto Verde padažas 120 g
  • Rapunzel Pesto Verde padažas 120 g

Rapunzel Pesto Verde padažas 120 g

3000003477
4,95 €

Švelnaus riešutinio skonio Rapunzel pesto padažas, pagamintas iš šviežių bazilikų. Paruoštas su meile pagal originalų itališką receptą. Tinka veganams.

Kiekis

Tradicinė Viduržemio jūros prieskoninių augalų pasta. Tinka su makaronais, padažais, salotomis, ant skrudintos duonos. Tinka veganams.

Sudedamosios dalys: bazilikai* 40 proc., alyvuogių aliejus* 26 proc., graikiniai riešutai* 16 proc., indiški riešutai 12 proc., pinijų sėklos*, jūros druska. * - ekologiškai auginti.

Atidarytą laikyti šaldytuve, aplietą aliejaus sluoksniu ir greitai sunaudoti. Kiekvieną kartą imti pastos švariu šaukšteliu.

100 g yra: energinės vertės 2311 kJ / 560 kcal, riebalų 55,70 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 7,9 g, angliavandenių 6,5 g, iš kurių cukraus 3,1 g, baltymų 7,20 g, druskos <3,30 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

9 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti