Faith in Nature Hand Made Soap Coconut Rankų darbo muilas su kokosais 100 g (be pakuotės)

17000011769
2,50 €

Tropinio kokosų kvapo Faith in nature rankų darbo muilas pagamintas 100% tik iš natūralių ingredientų, augalinių aliejų iš tvarių šaltiniių. Sudėtyje nėra nieko, kas užpildytų muilą nereikalingomis medžiagomis, jis yra be dirbtinių dažiklių ar kvapų, be konservantų. Tikimės pamilsite šį muilą!

Kiekis

Iš aukščiausios kokybės natūralių medžiagų pagamintas, rankų darbo muilas su tropiniu kokosų aromatu. Kadangi šis muilas yra visiškai natūralus, laikui bėgant gali keistis jo spalva. 100% natūralios kvapiosios medžiagos. Be SLS.

Naudojimas: patrinkite muilą tarp šlapių delnų, kol suputos, ir nuskalaukite švariu vandeniu. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens. Jei sudirgimas nesiliauja, nustokite naudoti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: Sodium palmate*** Sodium cocoate* and/ or Sodium palm kernelate*** Aqua (Water) Glycerin* Parfum* Cocos nucifera oil** Sodium chloride Sodium citrate* Benzyl alcohol*

* augalinės kilmės

** sertifikuoti ekologiški ingredientai

*** išgauta tvariu būdu

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija. Pagaminta Anglijoje.

16 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Natūrali Faith in Nature kosmetika gimė iš tikėjimo gamtos galia, iš mažos mergaitės Rivka Rose meilės viskam, kas gyva, iš jos paprastų eksperimentų ant virtuvės palangės – gimtajame Niujorke tamsiaplaukė svajotoja sėdavo avokado kauliukus į žemę ir stebėdavo, kaip iš jų stiebėsi daigeliai. Po daugelio metų Didžiojoje Britanijoje ši sėkminga ir veržli moteris įkūrė Faith in Nature – prekinį ženklą, jau daugiau nei 40 metų naudojamą ir mylimą visame pasaulyje. Visi Faith in Nature produktai: pagaminti tik iš natūralių augalinės kilmės ingredientų (dauguma iš jų – iš ekologinių ūkių); 100% natūralūs kvapai (eteriniai aliejai ir ekstraktai); sudėtyje nėra parabenų, SLS, silikonų ir kenksmingų priedų; nebandyta su gyvūnais; tinka veganams.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti