• Trumpesnis galiojimas
  • −30%

Rapunzel baltųjų migdolų (be luobelių) sviestas 250 g

03000011475
14,95 €
10,47 € Sutaupote 30%

100% grynas migdolų be odelių sviestas ir daugiau nieko! Mėgaukitės romatingas europiniais migdolais šio sviesto pavidalu. Tepkite ant duonos, trapučių, gardinkite pusryčių košes, vaisių kokteilius.

Kiekis
Paskutinė prekė

100% europinių migdolų be jokių priedų ir 100% malunumo! Intensyvaus skonio, neskrudinti migdolai be odelių sumalti į kreminės konsistencijos sviestą. Vartokite kaip užtepėlę ant duonos ar kaip veganišką pagardą padažams, sriuboms ir desertams – migdolų sviestas gali būti vartojamas labai įvairiai. Jis gausus magnio, kalcio ir vitamino E. Tinka veganams. Rapunzel jau 35 metus garsėja savo riešutų kremais ir sviestais. Šiame svieste nėra jokių priedų, tai tik ekologiškai Europoje auginti migdolai, nuo kurių, garų pagalba, pašalintos odelės. Malimo metu iš jų natūraliai išsiskiria aliejus, kuris gali susisluoksniuoti – išmaišykite ir mėgaukitės.

Sudedamosios dalys: migdolai be odelių 100% iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). Gali būti žemės riešutų, lubinų, laktozės, sezamų sėklų pėdsakų.

100 g yra: energinės vertės 2715 kJ/ 657 kcal, riebalų 58,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5,5 g, angliavandenių 5,1 g, iš kurių cukraus 4,9 g, skaidulinių medžiagų 7,9 g, baltymų 24,2 g,  druskos 0,01 g, vitamino E 19,1 mg (159%*), kalcio 246 mg (31%*), magnio 270 mg (72%*). * – referencinės maistinės vertės. 

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti