Sonnentor Prieskonių mišinys bulvėms, 18 g

02000005930
3,95 €

Tiesiog privalu turėti! Kuklioji bulvė dažna mūsų lėkštės viešnia, kuri atveria kelią gausybei patiekalų idėjų. Ar bulvės didelės, mažos, apvalios ar spalvotos - šis kvapnus žolelių mišinys su petražolėmis, rozmarinais, česnakais ir kitais prieskoniais idealiai tiks prie bet kurios bulvių rūšies ir bulvių patiekalo - bulvių košės, keptų bulvių ar orkaitėje ruošiamų daržovių.

Kiekis

Keptas, virtas ar trintas bulves mes valgome beveik kasdien. Kiek netikėtas, bet abejingų tiesiog nepaliekantis Sonnentor prieskonių mišinys bulvėms pravers kiekvieną kartą, patiks mažiems ir dideliems.

Sudedamosios dalys: petražolės, rozmarinai, česnakai, dašiai, svogūnai, jūros druska, raudonėliai, rugiagėlių ir medetkų žiedlapiai, saldžioji paprika, vaistinė alpinija, juodieji pipirai.

Gamintojas: Sonnentor GmbH, A-3910, Sprögnitz, Austrija. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti