Organic Ocean Prebiotic Care Re-balancing Day Cream Balansuojamasis dieninis kremas su prebiotikais 50 ml

01000011016
19,95 €

Organic Ocean Prebiotic Care dieninis kremas suteikia intensyvios drėgmės, lygumo ir komforto jausmą. Šio dieninio kremo sudėtyje yra jūrinių ir augalinių ingredientų, kurie padės palaikyti odos gerųjų bakterijų kiekį, tokiu būdu sumažindamas neigiamą taršos poveikį ir apsaugodamas nuo priešlaikinio odos senėjimo.

Kiekis

Visų tipų odai. Drėkina, lygina odą ir suteikia jai komforto pojūtį. Padeda palaikyti gerąsias odos bakterijas, lygina odos atspalvį ir maitina odą. Balansuojamojo dieninio kremo pagrindą sudaro jūriniai ir augaliniai ekstraktai, suteikiantys svarbią apsaugą nuo miesto ir mėlynosios šviesos taršos. Oda tampa gaivi ir skaisti.

Naudojimas: užtepkite ant švarios odos ir švelniai įtapšnokite, kol susigers.

Mikrobiota sudaryta iš milijardų bakterijų, gyvenančių ant mūsų odos – tai yra mūsų grožio ir sveikatos sistemos dalis. Šiuolaikinis gyvenimo būdas ir tokie faktoriai, kaip UV spinduliai, oro tarša ir stresas, išbalansuoja mikrobiotos pusiausvyrą, dėl ko oda išsausėja, sudirgsta, rausta, pilkėja, o galiausiai ją ima veikti priešlaikinis senėjimas.

Organic Ocean Prebiotic Care odos priežiūros priemonės rebalansuoja mikrobiotą, maitindamos gerąsias bakterijas prebiotikais iš vandenynų, galinčiais pagerinti odos sveikatą ir grožį per 2 savaites. Be to, šios priemonės saugo nuo oro taršos ir mėlynosios šviesos, palaikydamos odos ir mikrobiotos pusiausvyrą.

99% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 68% sudedamųjų dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Sertifikuota ECOCERT ir COSMOS ORGANIC.

Gamintojas B4u Ltd., Izraelis. 

4 Prekės

Savybės

Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti