Dr. Hauschka makiažo pagrindo šepetėlis, vnt
  • Dr. Hauschka makiažo pagrindo šepetėlis, vnt

Dr. Hauschka makiažo pagrindo šepetėlis, 1 vnt

410002974
29,00 €

Dr. Hauschka skysto makiažo pagrindo šepetėlis. Aukštos kokybės šepetėlis pagamintas iš plonyčių sintetinių šerelių ir aukštos kokybės medienos. Švelnų, tikslų ir kokybišką šepetėlį lengva prižiūrėti ir net ir mažai patyrusioms moterims šis šepetėlis leidžia be vargo susikurti nuostabų makiažą. Idealiai tinka užtepti skystą makiažo pagrindą.

Kiekis

Suspausta, plokščia ir įstrižai kirsta šepetėlio galvutė puikiai pritaikyta skysto makiažo pagrindo tolygiam užtepimui ant veido. Su juo lengvai sukursite natūralius perėjimus šalia ausų, kaklo ar plaukų linijos.

Kaip naudoti: nedidelį kiekį skysto makiažo pagrindo užsitepkite ant išorinės rankos dalies, šalia nykščio. Įmerkite į jį šepetėlio galvutės viršų. Ant veido tepkite žemyn braukiančiais judesiais nuo kaktos link smakro ir šoniniais judesiais nuo nosies galiuko link žandikaulio. Galiausiai sulyginkite kraštus ties kaklu, ausimis ir plaukų augimo linija.

Kuo arčiau galvutės laikysite šepetėlį - tuo tikslesnį judesį galėsite atlikti ir uždėti tištesnį sluoksnį. Laikant šepetėlį toliau nuo galvutės - išgausite švelnesnį makiažo pagrindo padengimą.

Priežiūra: plaukite šepetėlio šerelius drungnu vandeniu prieš tai užpylę lašelį natūralaus Dr. Hauschka kūno prausiklio. Gerai išskalaukite. Pabaigoje švelniai suspauskite šepetėlio galvutę, kad jis įgautų pradinę formą. Džiovinkite ant rankšluosčio kambario temperatūroje.

Pagaminta iš sintetinių šerelių ir medžio.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

15 Prekės

Jums taip pat gali patikti